Google+ Followers

poniedziałek, 3 października 2016

Szorty i piżama

Tak, możecie sobie sprawdzać daty ale jestem też i dzisiaj i może jutro też będę.

Dzisiaj chciałam pokazać szorty i piżamę jakie ostatnio uszyłam.
Córka zakupiła w jednej z sieciówek szorty do spania, z dzianiny. Cena przystępna, jednak nie byłabym sobą gdybym nie przeliczyła tego na ilość tkaniny jaką bym za to kupiła i co bym z tego uszyła.Długo się nie zastanawiałam. Zakupiłam  jeden metr dzianiny dresowej, cieniutkiej , identycznej jak ta z której były owe szorty, tylko wzór inny. Za ową tkaninę zapłaciłam 10 złotych więcej niż kosztowały piżamowe spodenki. Dresówka szeroka na 1.80m więc bez problemu wyszły mi dwie pary takich samych spodenek +jedna góra do spania. A tak wyglądają spodenki ze sklepu.
Tak wyglądają moje. Mój aparat nie oddaje koloru. Szorty u góry - delikatny, brudny róż, na dole zielony jaskrawy.
Tutaj obie pary razem
I co myślicie? Ja uważam że nie różnią się niczym poza kolorem. Forma odrysowana z kupnych szortów. Jednak z metra materiału oprócz spodenek wyszła jeszcze jedna ich para + góra do tego.
Na tym zdjęciu będzie lepiej uchwycony kolor

No to jak dzisiaj jest o szyciu to pokażę Wam jeszcze bluzki jakie ostatnio poczyniłam.
Model 107 ,burda 4/2016. Oczywiście lekko go zmodyfikowałam. Zlikwidowałam stójkę , plisę przodu a rękawy zmarszczyłam i wyszło mi takie coś.


W połączeniu z moimi nowymi spodniami bardzo mi się podoba. Materiał coś jakby żorżeta ale w dotyku raczej ma coś w sobie  naturalnego. Tutaj mało detali ale za to na mnie. 
Druga bluzka jest taka sama tylko tkanina inna. Na pewno jest to żorżeta. Tutaj modelka nie dopisała dlatego zdjęcia na wieszaku. Tu kilka detali.


I to by było na tyle dzisiaj. Może jutro też mi się uda coś napisać i nadrobić te zaległości ale nic nie obiecuję bo jeszcze mam troszkę szycia, tak  że nie wiem czy zdołam ze wszystkim zdążyć.
Dziękuję wszystkim odwiedzającymi zachęcam do komentarzy.
Pozdrawiam
Ania.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz